Teenused

Fotosessioon Raikküla mõisas

Kas teadsid, et klassikalise ajastu arhitektuuri idee oli pidev püüdlemine täiuse ja ilu poole? Just sellest mõttest kantuna on kunagi loodud Raikküla mõisa uhked hooned ja park. See on ainulaadne koht, kus väärikas ajalugu kohtub suurejooneliste visuaalsete vormidega.

Fotosessioon Raikküla mõisas on sobiv Sinu eriliste sündmuste meeldejäävaks tegemisel. Selleks pakume Sulle võimaluse tulla koos fotograafiga ja teha pilte Raikküla mõisa hoonetes ja õues, kus taustaks erakordselt efektsed mõisahooned või park koos põlispuudega.

Fotosessiooniks anname soovi korral Sinu kasutusse hinnalise Eesti mõisate originaalmööbli, mille hulgas on palju kunagise mööblikunsti kauneid teoseid. Jäädvusta siin oma erilised hetked koos kallite inimestega! 

Vastavalt Sinu soovidele, on fotosessiooni hind 20 - 50 €.

Fotosessioon palume kokku leppida telefonil: 56 244 382 või e-maili teel: info@raikkylamois.ee .

***

Mõisas organiseeritakse mitmeid koolitusprogramme ja pakutakse konsultatsioone autismi ja probleemse käitumise juhtimise teemadel.

***

Mõisas on avamisel Eestimaa Mõisate Muuseum ja infokeskus. Autentse mõisa-elamuse otsijatele pakutakse kõige erinevamaid programme, nagu Eesti alalt pärit originaal-antiikmööbli ekspositsiooniga tutvumine.

***

Raikküla mõisa raamatute müügi e-poodwww.raamatumois.ee .